Головний тренер Київ-Баскета Володимир Холопов прокоментував вихід до Фіналу чотирьох Кубка України серед жінок і підбив підсумки виступів команди у першій частині сезону. У чвертьфіналі киянки обіграли дворазового володаря Кубка України ІнтерХім за сумою двох матчів 180:143. Таким чином їхня переможна серія у сезоні склала 15 матчів (11 у чемпіонаті і 4 у Кубку України).

– думаю, друга кубкова гра з ІнтерХімом стала найгіршою, яку ми провели у цьому складі. І це пов’язано саме з цим, що це психологія чистої води, кубкова гра. Ми мали 24 очка переваги, які здобули в Одесі. На матч-відповідь команда Одеси приїхала без свого лідера Юлії Мусієнко і наші дівчата напевно подумали, що можна грати у пів-ноги і ми таким чином зможемо обіграти ІнтерХім. Але суперник продемонстрував дуже гарну гру і характер у першій половині. Вони вигравали у нас по ходу першої половини і вісім очок. І грали добре, а нам похвалитися особливо було нічим. Особливо відсотком влучань. І реалізацією лідерів, реалізацією з-під кільця. Але дякуючи Богові усе змінилося у другій половині. Ми закинули те, що повинні були закинути. Ми дуже добре поборолися на чужому кільці. Це дало нам додаткові атаки і додаткову реалізацію. І вже закінчували молодими гравцями, бо стало вже зрозуміло, що ми проходимо далі.

– Хай там як, а переможна серія Вашої команди у сезоні триває і сягнула вже 15-ти матчів. 

– Так. Ця гра була останньою у календарному році. Далі йде пауза. А 2021-й рік ми розпочнемо матчем в Одесі проти ІнтерХіма 11 січня. Відтак у нас у цьому році дві додаткових гри за рахунок кубкових вийшло з одеситками. Насправді, у нас непочатий край роботи. Хоч як би парадоксально це не звучало. Нам треба ще працювати, працювати і працювати.

– Але ж на Новий рік і Різдво дівчата відпочиватимуть?

– Звісно, якісь вихідні на Новий рік ми дамо обов’язково. Хоча б задля того, щоб голова трохи відпочила. Бо інформації багато, мозги кип’ять у людей. Відтак, дамо невеличку паузу. А відразу після Нового року, 3 січня, ми поновлюємо тренування, цілеспрямовано готуватимемося, повністю змінимо роботу з фізичної підготовки. Ми працюємо з кондиційним тренером, який готує команду до Олімпійської кваліфікації. Сподіваюся, це пришвидшить нашу команду, ми станемо легшими, бігтимемо швидше. І це піде нам на користь.

– Тобто у Київ-Баскеті займатиметеся справами збірної 3х3?

– Справа в тому, що ми займаємося підготовкою вже з листопада. Гравці, насправді, виглядають такими, що підсіли, бо вони отримують значні навантаження. Легкість поки відсутня і за моїми підрахунками вона з’явиться до березня.

– Коли треба буде грати передолімпійський турнір в Індії?

– Саме так. Ми планово готуємося до цього. Чемпіонат України, Кубок України – так, ми стараємося усе вигравати. Але готуємося до випробувань в Індії.

– У цьому сезоні плануєте повернути чемпіонський титул?

– Однозначно. Хотілося б, щоб прийдешній рік вийшов вдалим і для Київ-Баскета, і для збірної 3х3. І взагалі для українського баскетболу, для його розвитку. Щоб усе в нас вийшло.