Команда Володимира Холопова цими вихідними проводила  чергові матчі в жіночій Суперлізі. Після серії домашніх ігор, на команду вперше в цьому році чекав виїзд до непоступливої команди «Рівного».

Перший поєдинок повністю пройшов під диктовку чинних чемпіонок, які перемогли у перших трьох чвертях та довели зустріч до переконливої перемоги – 81:53. Ключовою стала саме третя чверть, де господарки повністю провалилися – 7:24. В цій 10-хвилинці себе чудово проявили Міріам Уро-Нілє та Дарія Завідна, які набрали 11 та 7 очок відповідно.

Загалом, Міріам оформила дабл-дабл з 22 очок та 13 підбирань та стала найрезультативнішою гравчинею поєдинку.

Проте у другому матчі гравчині «Рівного» дали справжній бій киянкам, ледве не створивши сенсацію. Перед заключиною десятихвилинкою господарки вели у рахунку 51:44, проте дуже вчасно жовто-чорні проявили власний чемпіонський характер та зуміли переломити хід зустрічі на власну користь. До останніх секунд питання щодо переможця зустрічі було відкритим, проте все ж таки «Київ-Баскет» зумів перемогти – 70:68.

У складі нашої команди варто відзначити Кристину Філевич. Вона оформила дабл-дабл з 28 очок та 11 підбирань. Близькою до дабл-даблу була і Міріам Уро-Нілє, яка набрала 17 очок та зробила 9 підбирань.

Ця надважка перемога стала вже десятою поспіль для команди Володимира Холопова, продовжує очолювати турнірну таблицю регулярного чемпіонату, маючи в активі 20 перемог у 22 поєдинках.