13 жовтня у Бердянську Київ-Баскет і Чайка провели повторний поєдинок у Жіночій Суперлізі. Гості знову не залишили шансів на успіх господаркам 97:54.

На початку матчу Чайка  чинила опір, але цим самим розізлила по-спортивному підопічних Володимира Холопова. У першій чверті вони закинули 35 очок, а пропустили тільки 6. Якщо у першому матчі Київ-Баскет рвонув 14:0 з початку, то у звітному поєдинку здійснив такий самий ривок 14:0 наприкінці першої чверті. На перерву команди пішли за рахунку 55:18 на користь гостей. Третю чверть Чайка провела на рівних, але наприкінці матчу краща функціональна готовність киянок далася взнаки.

Одразу шестеро гравців Київ-Баскета набрали 10 і більше очок. Найрезультативнішою серед них стала Христина Філевич 18 очок. В активі Вероніки Любінець дабл-дабл – 13оч+12пб. Чайка за увесь матч гуртом підібрала тільки 10 разів.