Підопічні Володимира Холопова вчора не залишили шансів «Франківську» в першому матчі півфінальної серії, вдома перемігши суперниць з рахунком 82-45

Триочковий Альони Самохвалової, Ганни Рульової та два влучні штрафні Вероніки Космач дозволили Франківську повести на старті 8:7. Проте, це було востаннє у поєдинку коли киянки наздоганяли суперниць і останні влучні триочкові для Франківська. За подальші 6 хвилин стартової чверті гості реалізували лише один двоочковий та три з лінії. У відповідь Київ-Баскет закинув 7 разів з фарби, один з дальньої і чотири штрафних. Далі підопічні Володимира Холопова лише нарощували свою перевагу.

Загалом, господарки забрали до свого активу всі чверті, вони перекидали гостей – 33 (11 триочкових) проти 15 (2 триочкових), зробили 48 підбирань проти 45, і 17 передач проти 13. Також Франківськ значно більше помилявся зробивши 20 втрат, тоді як суперник – 9.

Варто відзначити Міріам Уро-Нілє, яка набрала 20 очок, зробила 6 підбирань та 2 передачі. РЕ 26.

Тож, як підсумок, перший матч півфінальної серії завершується впевненою перемогою Київ-Баскета – 82:45. Другий матч півфінальної серії відбудеться вже завтра, 31 березня. Чинні чемпіонки можуть вирішити питання путівки до фінальної серії, якщо здобудуть другу перемогу.