Одразу ж два уроки баскетболу провели у 46-й київській школі, серед других та четвертих класів, гравці жіночої команди Київ-Баскета Ольга Краєвська і Дар’я Завидна. Ці дівчата мають за плечима не лише чемпіонський досвід на клубному рівні, а й у національній збірній грали. Нажаль, сьогодні травми усе ще не дозволяють їм виступати у вирішальних матчах Суперліги. Втім, з’являється час для спілкування зі школярами.

Коли, як не зараз, відкривати малечі баскетбол? За вікном весна ще тільки зігріває землю, у рухливі ігри просто неба не пограєш, натомість у спортзалі висять баскетбольні щити і можна нарешті спробувати закинути м’яча у кошик.

Але спочатку треба добре розім’ятися, а вже потім приступати до ігрових вправ. Без гравців Київ-Баскета дітям важко було поцілити у кільце. Але тепер вони з впевненістю можуть сказати – я знаю, як це зробити!

Завершилися уроки автограф-сесією чемпіонок! Усі отримали користь від спілкування і рухливих баскетбольних відкриттів! А познайомитися з баскетболом ближче дуже просто – Академія Київ-Баскета стане принагоді!