Баскетболісти столичного Київ-Баскета здобули перемогу над Тернополем на старті домашнього турніру команд Суперліги Windrose.

Команди йшли на рівних до рахунку 12:12 у першій чверті, після чого господарям вдався ривок 7:0. Надалі кияни утримували перевагу в рахунку, то збільшуючи її до 9-11 очок, по підпускаючи Тернопіль на відстань 2-3 очок.

В кінці матчу боротьби не вийшло – останню чверть команди розпочали з перевагою +10 у Київ-Баскета, яка в цілому протрималася до фінальної сирени. Підсумковий рахунок – 74:66.

Найрезультативнішим у складі Київ-Баскет виявився Джеффі Гаррет, на рахунку якого 15 очок. У Тернополя кращим став Кларк Донте, набравший 12 очок.

Турнір у Києві. Контрольний матч

СК Венето-Спорт

Київ-Баскет – Тернопіль 74:66 (19:12, 12:15, 28:22, 15:17)

Київ-Баскет: Кеффі 11 + 6 передач + 6 підбирань, Томпсон 9, Войналович 7, Вашингтон 4 + 6 підбирань, Скапінцев 3 + 5 підбирань,– старт; Гаррет 15, Тиртишник 9, Ковальов 9, Анікеєнко 4, Вудсон 3, Шевчук

Тернопіль: Кларк 12 + 5 підбирань + 4 передачі, Гріффін 11, Долежай 11 + 4 передачі + 3 підбирання, Бояркін 9 + 4 підбирання + 5 передач, Сандул 6 – старт; Луценко 9 + 7 підбирань, Фурстінгер 8 + 9 підбирань, Головчик