Київ-Баскет та Тернопіль в столиці проводили другу гру за тиждень та третю очну зустріч у регулярному чемпіонаті Суперліги Паріматч.

Київ-Баскет краще почав матч. У команди Айнарса Багатскіса все виходило в нападі, підтвердженням чому є 50 очок за половину. Відмінний відрізок наприкінці першої чверті провів Олександр Мішула, підтримав партнера у другій десятихвилинці Брюс Мессі. Кияни мали 16 очок переваги на екваторі другої чверті, але ще до великої перерви тернополяни зуміли скоротити відставання. Команда Дмитра Забірченка більше тисла на суперника через трисекундну і на велику перерву пішла за 7 очок відставання. Київ-Баскет за першу половину матчу реалізував 10 з 14 триочкових, що стало ключовим чинником переваги господарів після 20 хвилин гри.

У другій частині матчу гості набагато якісніше захистилися і не зменшили обертів у нападі. Тернопіль продовжував грати агресивніше у трисекундній, Київ-Баскет намагався грати в нападі швидше. Абсолютно рівна друга половина матчу призвела до того, що визначали переможця команди в клатчі. Команди входили в завершальні три хвилини за рівного рахунку, але краще вирішальний відрізок провели саме гості. Очки Агафонова, Калхуна та Боуві дозволили Тернополю виграти кінцівку та вперше в сезоні Суперліги перемогти Київ-Баскет — 87:86. Підопічні Дмитра Забірченка виграли вдруге за тиждень, а кияни після успіху в Дніпрі не змогли перемогти вдруге вже в домашній грі.

Наступні матчі

Кияни 5 березня зіграють вдома проти Прометея, а 7 березя – проти Запоріжжя. Квитки можна придбати за цим посиланням.

Суперліга Паріматч Регулярний чемпіонат

28 лютого

Київ-Баскет — Тернопіль 86:87 (31:22, 19:21, 17:23, 19:21)

Київ-Баскет: Джейкобсон 15 + 8 підбирань, Мессі 13 + 7 передач, Янг 9, Коренюк 9 + 13 підбирань, Крутоус 3 — старт, Мішула 20, Близнюк, 9 + 5 передач, Тібодо 6, Павлов 2, Ковальов 0

Тернопіль: Агафонов 20 + 7 підбирань + 4 передачі, Боуві 19 + 7 передач + 6 підбирань, Кольченко 17 + 4 перехоплення, Югба 14 + 9 підбирань + 4 передачі — старт, Сандул 7, Кальніченко 2, Буренко 2