У вчорашньому матчі 1/8 фіналу Кубку Європи ФІБА кияни поступились «Іроні» та завершили свої виступи на євроарені в цьому сезоні. Головний тренер «Київ-Баскету» Айнарс Багатскіс прокоментував результати матчу клубній пресслужбі:

Айнарс Багатскіс: Чесно, не знаю навіть, що сказати у такій ситуації. Не хочу говорити багато. Грали терпеливо, грали якісно перші 20 хвилин. Було мало втрат, мало необґрунтованих кидків. Команда «Іроні» на то і є фаворитом, адже вони класно грають на втратах на поспішних рішеннях у нападі суперника. Я не можу зараз назвати причину, чому ми «потекли», перестали грати, чому ми почали багато думати на майданчику. Шквал зайвих та неправильних рішень у нападі, втрати обернулися до нас втратою у рахунку. Так «Іроні» отримав свій емоційний допінг, емоційний вибух. І хоч ми і намагалися змінювати захист, щось застосувати… Важко зараз щось сказати. Ми всі повинні розібратися у собі. Я повинен розібратися у тому, що сталося.

Наступний матч очікує на жовто-чорних вже на наступному тижні у рамках Кубку України. Кияни зустрінуться у 1/8 з командою «Запоріжжя» у Черкасах, де буде вирішено, хто потрапить до чвертьфіналу та продовжить боротьбу за трофей. Долучитися до прямої трансляції можна 31 березня о 15:00 на YouTube-каналі ФБУ.