Команда Айнарса Багатскіса демонструє потужний баскетбол та здобуває чергову перемогу над дніпрянами, відігравшись з двозначного відставання

В цілому команди провели рівну першу половину, але трохи краще виглядали господарі, які більше часу утримували лідерство. Найкращий відрізок Дніпро провів на старті гри, оформивши ривок 16:5. Господарі спровокували у Київ-Баскета 9 втрат за першу половину, краще набирали очки через трисекундну та у швидкому нападі. У Київ-Баскета, в свою чергу, результативніше зіграла лава, зокрема Мішула, який вже до великої перерви приніс своїй команді 10 балів.

Дозволивши Київ-Баскету повернутись та навіть отримати лідерство у другій чверті, краще завершення десятихвилинки все ж провели господарі, які пішли на велику перерву за «+3». Окремо варто відзначити дебютанта господарів Ді Джея Купера, який ще в першій половині продемонстрував високий рівень гри і дав зрозуміти, що став справжнім підсиланням для чемпіонів.

Команди зменшили оберти у нападі у третій чверті, залишивши ключовий відрізок матчу на заключну 10-хвилинку. Почавши четверту чверть за рівного рахунку, Київ-Баскет, як виявилось, зберіг всі сили саме на завершення матчу. Команда Айнарса Багатскіса виграла чверть 27:17, а Брендон Янг набрав за четверту 16 очок. Американець невдало діяв протягом більшої частини матчу, але наприкінці гри пригадав про свої вміння у нападі та став основним чинником для перемоги Київ-Баскета.

Кияни, зробивши потужний ривок наприкінці гри, втретє в сезоні перемогли Дніпро та завдали команді Дениса Журавльова дебютної домашньої поразки в сезоні — 84:74.

Найкращий гравець

Черговий ефективний матч провів капітан гостей Богдан Близнюк, який до 14 очок додав 8 підбирань, 6 передач та 1 перехоплення (РЕ 22).

Наступну гру кияни проведуть вже у неділю, 28 лютого, проти «Тернополя». Квитки вже у продажу за цим посиланням