Гравець БК Київ-Баскет В’ячеслав Петров поділився своїми очікуваннями у матчі Кубка Європи ФІБА проти турецької Каршияки.

– Готувалися до Каршияки, як і зазвичай до кожної наступної гри. Був час після гри з Запоріжжям переглянути відео, розібрати суперника. Знаємо, хто проти нас гратиме, що вони гратимуть. Відтак, усе тривало у штатному режимі, не було якоїсь феєрії, що Каршияка приїздить. Працюємо, нічого неймовірного.

– Нічого неймовірного, тільки ваш суперник – лідер чемпіонату Туреччини. Може бути перед грою з Каршиякою тремтіння у колінках?
– Не бачу сенсу перейматися перед такими іграми. Навпаки. Кажуть, що у нас небагато шансів їх обіграти, та хай там як, а це гарний досвід для кожного з нас. І ніхто не сперечається, що чемпіонат Туреччини набагато сильніший за чемпіонат України. І зіграти проти лідера турецького чемпіонату завжди хочеться. Думаю, кожний готовий багато чого віддати, щоб вийти у грі з Каршиякою. І отримати цей досвід у першу чергу. Звісно, ніхто не буде складати зброю, гратимемо на перемогу, на результат. Будемо битися, старатися, щоб показати – ми теж вміємо грати у баскетбол.

– Кажуть, чимало прихильників Каршиякі вже придбали квитки на матч.
– Я вже грав проти Каршиякі у складі Хіміка. До Южного вони привезли пів «Олімпу». Турецькі фани – їх усі добре знають. У Туреччині в них скажена підтримка, так і має бути на баскетбольному матчі. Як казав тренер в одному з інтерв’ю – не має бути як у церкві. Це правильно. І я вітаю навпаки таку підтримку. Завжди приємно грати у такій атмосфері. Навіть якщо грають проти тебе. І це тебе ще десь додатково заводить. Тому – ласкаво просимо до Києва.

– Ну, наші фани теж навчилися вболівати активно.
– Наш фан-сектор нас завжди підтримує, він розвивається, йде вперед. З кожною грою збільшується кількість людей на трибунах. Особливо, коли заплановані важливі ігри, або серйозні суперники приїздять. Тоді приходить багато народу, фан-сектор їх заводить підтримує, за це їм окреме дякую!