Жовто-чорні роблять черговий суперкамбек в цьому сезоні, відіграючись по ходу зустрічі з -19 очок. Вперше «Київ-Баскет» захопив лідерство у матчі лише в овертаймі, у якому довів гру до логічного завершення

Хімік заволодів перевагою вже на старті гри і не віддавав її супернику до завершення першої половини. Команда Віталія Степановського добре захистилася, та вдало заграла трисекундну, де традиційно ефективно працювали Нельсон та Салліван.

Київ-Баскету в першій частині матчу не вистачило енергії та спортивної агресії. Команда Айнарса Багатскіса мала низький відсоток реалізації кидків з гри та програвала супернику за всіма фронтами.

Окремою історією стали 3 фоли в пасиві бігменівкиян Коренюка та Тібодо, що стало проблемою для господарів, які проводили черговий матч без Майкла Джейкобсона. Як результат, Хімік пішов на велику перерву за 15 очок переваги.

У третій чверті южненці змогли втримати перевагу, яка сягала 19 очок. Здавалось, що команда Віталія Степановського вже не віддасть виграний матч, але Київ-Баскет зробив героїчний камбек. Команда Багатскіса продемонструвала захист зовсім іншого рівня у четвертій чверті, закривши лідерів суперника – в першу чергу Салівана. Господарі почали втікати у швидкий напад, відчули впевненість у трисекундній і зуміли довести свій камбек до овертайму. Прикра втрата під своїм кільцем від гостей дозволила Київ-Баскету зрівняти рахунок, а атака на перемогу наприкінці четвертої чверті очок южненцям не принесла.

В овератймі, отримавши впевненість і граючи на куражі, Київ-Баскет гру вже не віддав. Отримавши перше лідерство в матчі саме у додатковій 5-хвилинці, Київ-Баскет виграв з рахунком 80:71 і вдруге в сезоні здолав южненців на своєму майданчику.

Найкращий гравець

Богдан Близнюк брав на себе ініциативу у ключові моменти матчу і став найкращим у складі своєї команди із 17 очками (8/12 двоочкових, 1/1 штрафних), зробив 7 підбирань, 3 перехоплення та 2 передачі (РЕ 23). Вже 24 березня кияни зіграють в 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА проти ізраїлського Іроні.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Київ, ПС Венето-Спорт

Київ-Баскет — Хімік 80:71 ОТ (12:22, 16:21, 19:18, 20:6, 13:4)

Київ-Баскет: Близнюк 17 + 7 підбирань + 3 перехоплення, Мессі 11 + 6 підбирань + 3 передачі, Мішула 8 + 3 передачі, Ковальов 4, Коренюк 2 — старт, Янг 16, Павлов 11 + 11 підбирань, Тібодо 6 + 6 підбирань + 4 блок-шота, Крутоус 5

Хімік: Нельсон 25 + 12 підбирань, Войналович 9, Ковляр 5, Рябчук 2, Антіпов 2 — старт, Салліван 14  + 10 підбирань, Зотов 10 + 7 підбирань + 5 передач – 5 втрат, Марченко 4, Мироненко 0