Раді повідомити про перше підписання на сезон 2026/2027.

Андрій Бутко повертається з Іспанії до України і вже підписав контракт з Київ-Баскетом.

Минулого року Бутко грав за молодіжну збірну України під керівництвом нашого нового головного тренера Валерія Плеханова.

На чемпіонаті Європи U20 Андрій за 15 хвилин на майданчику в середньому за гру набирав 3,9 очка, робив 1,6 підбирання, 0,6 передачі і 1 перехоплення.

Вітаємо Андрія у Києві та бажаємо успішного сезону в жовто-чорних кольорах!