Невдалий старт матчу та дострокове вилучення Дмитра Скапінцева дозволили німецький команді з першої чверті сформувати комфортний відрив.

Господарі потужно розпочали поєдинок, впевнено домінуючи на майданчику. Після ривка німців 12:2 киянам на якусь мить вдалося послабити тиск суперника, та змінити перебіг боротьби не вдалося. Господарі й надалі переважали в усіх ігрових компонентах, забезпечивши стартову перевагу в 20 очк. До великої перерви гості змогли скоротити відставання в рахунку на чотири бали.

Втім загальна перевага переконливо свідчила на користь німців. Гості за першу половину не реалізували жодної з дев’яти дальніх спроб. Натомість Крайльсхайм забив 5 з 15-ти. На підбираннях господарі вдвоє перевершували гостей – 25:13.

У другій половині загальна тенденція не змінилася. У киян не вистачало сил для якісного перелому боротьби. Відтак німці без проблем довели поєдинок до перемоги.

Найрезультативнішим у матчі став Терел Декстер Харріс зі складу переможців – 16 очок. У Київ-Баскета Томпсон набрав 14 очок.

Це вже третя поразка команди Айнарса Багатскіса на другому груповому етапі. Київ-Баскету залишається зіграти в групі J 15 лютого в Італії заключний матч проти Реджо-Емілії.

Наразі доля «Київ-Баскета» в Кубку Європи вже цілком і повністю залежить від «Антверпа» та того ж «Крайльсхайма» – потрібно, щоб вони переграли «Реджану».

В такому випадку останній матч киян проти італійців матиме статус ключового за вихід із групи.