Гравець Київ-Баскета Павло Крутоус вважає, що легкий мандраж перед відповідальним матчем цілком природній. А саме такий поєдинок відбудеться у столиці 4 березня – Київ-Баскет проведе перший раунд двоматчевої дуелі з Каршиякою у чвертьфіналі Кубка Європи ФІБА

– На нас усіх очікує цікава гра. Яка стане неоціненним досвідом. Кожному з нас треба робити свою справу.У нас є план на гру. Треба його дотримуватися, виходити і грати. Віддаватися повністю, усе робити з бажанням. Як у нападі так і у захисті. Головне – підійти з холодною головою до гри і робити свою роботу.

– Тренер після матчу з Запоріжжям мотивував команду на Каршияку?
– У нас завжди є розбір польотів. Що ми робимо правильно, що ні. Відбулася розмова. Усі розуміють, що попереду важлива гра. Що ми навіть з Запоріжжям не можемо собі так грати у першій половині, припускатися стількох помилок. У цій грі нас просто будуть одразу карати. Не вийде навіть здобути якусь перевагу, якщо помилятимемося. Відтак треба проаналізувати нашу гру, у Суперлізі, у Єврокубку, їхню гру, достеменно розібрати і показати на що ми здатні. Як мінімум вдома маємо показати гарний результат.

– Хвилювання буде сильним перед грою?
– Хвилюванняє перед кожною грою, вважаю, це нормально якийсь мандраж відчувати. Це властиво багатьом гравцям, за великим рахунком. Незалежно від того, хто тобі протистоїть – Каршияка чи хтось інший, треба виходити і показувати свою роботу.

– Очікують на трибунах гарячих турецьких фанів. Не боїтеся?
– Чого боятися (посміхається – ред.). У нас теж є вірні фанати. Усім буде цікаво побувати у такій атмосфері, покричати. Це має завести команди. Впевнений, наші прихильники підтримуватимуть нас не менше, ніж турки свою команду. Отже, усіх чекаємо у Венето. Передбачаю, атмосфера на матчі буде неповторною.

– Ваш колега Максим Пустозвонов сказав, що Каршияка найскладніший суперник з усіх можливих. Чи це дійсно так?
– Хочу наголосити, що вони не роботи. І ми теж. Усі люди. Усі помиляються, усі грають у баскетбол. Усе залежить від налаштованості кожного. Хто як мотивований. Хто як підійде до гри. Хто що зможе зробити. Хто яке бажання продемонструє.