Гравець національної збірної України та столичний клуб вирішили не продовжувати співпрацю по завершенню поточного сезону.

Олександр став гравцем «Київ-Баскета» у серпні минулого року та протягом сезону взяв участь у 47 поєдинках Суперліги, у яких в середньому набирав 10.3 очок, 4.7 підбирань та 1.4 передачі. Точність триочкових склала 28.2 відсотки.

У складі нашого клубу Олександр став бронзовим призером Суперліги, а також учасником плей-оф Кубка Європи ФІБА.

По завершенню сезону Мішула був прооперований за рахунок клубу та наразі проходить відновлення. Ситуацію із травмою одного із лідерів сезону 2020/21 прокоментував клубний лікар Сергій Гумела.

«Після четвертої гри півфінальної серії в Кам’янському проти «Запоріжжя» Саша поскаржився на сильний біль в плечі. У грі він сильно впав на правий лікоть, це і привело до травми. Ми відразу направили його до найкращої МРТ діагностики, де виявили надрив правої задньої суглобової губи плеча.

Основний метод лікування – це оперативне втручання. Домовилися про операцію, через півтора тижні. Днями його вже успішно прооперували, клуб оплатив йому всі витрати по обстеженню і дорогу операцію. Відновлення займатиме близько чотирьох місяців.

Хочу зазначити, що інформація про те, що Саша грав на знеболюючих останній місяць, здивувала і представників клубу і  мене особисто. Адже гравець звертався до мене півтора місяці тому із незначним болем, після чого ми провели курс лікування і Саша підтвердив, що почуває себе відмінно, додатково за допомогою не звертався і не скаржився на дискмофорт», – зазначив лікар.

«Київ-Баскет» дякує Олександру за проведений сезон та бажає успіхів у подальшій кар’єрі.