У той час, коли «Прометей» та «Запоріжжя» визначають чемпіона України, ми починаємо підбивати підсумки бронзового сезону разом з нашими вболівальниками.

Більше тижня минуло з останньої гри проти запорожців, емоції трохи вщухли, а отже настав час обрати найкращого гравця сезону за версією вболівальників. Голосування проводиться у нашому Telegram-каналі до 22 червня включно.

До вашої уваги 5 кандидатів на звання гравця сезону:

№0 Брендон Янг, захисник

У цьогорічному розіграші Суперліги американський легіонер зіграв найбільшу кількість матчів у команді разом з Владом Коренюком, Сергієм Павловим та Олександром Мішулою – 47.

За час виступів у Києві Янг швидко став одним із системоутворюючих гравців команди, відіграючи ключову роль у побудові гри Айнарса Багатскіса.

За підсумками сезону Янг став найкращим гравцем команди за результативністю (12.6 очок в середньому за гру), а також найкращим асистентом – 4.3 передачі в середньому за зустріч.

У плей-оф Янг також продемонстрував яскраву гру, в середньому набираючи 14.8 очок за гру та віддаючи 3.5 передачі за зустріч.

№1 Владислав Коренюк, центровий

Гра нашого бігмена у цьому сезоні пройшла на значно вищому рівні, аніж багато хто міг очікувати. В регулярному сезоні Коренюк ставав справжньою проблемою під щитом для усіх команд Суперліги, робивши не тільки підбирання, але й успішно набираючи очки.

Протягом 47 матчів сезону Суперліги Коренюк набирав 9.3 очки та 6.6 підбирань в середньому за гру, ставши за другим показником найкращим гравцем у команді.

Загалом другий сезон бігмена в нашому клубі видався більш якісним та яскравішим, про що неодноразово засвідчували як експерти, так і вболівальники, які неодноразово скандували під час домашніх зустрічей «Коренюк!»

№13 Сергій Павлов, центровий

Не менш важливим гравцем в ростері Айнарса Багатскіса протягом останніх двох сезонів був гравець збірної України Сергій Павлов, який у цьому році також став демонструвати більш якісний баскетбол.

У 47 зустрічах Павлов набирав 10.3 очки, робив 4.7 підбирань та 1.4 передачі в середньому за поєдинок, а під час плей-оф увійшов до трійки топ-скорерів команди.

Окрім того, Павлов неодноразово був включений до символічних збірних ігрових тижнів та видавав солідну гру у майці національної збірної України під час кваліфікаційних ігор на Євробаскет.

№31 Олександр Мішула, захисник

Найбільш гучний та найбільш обговорюваний трансфер у літнє міжсезоння, підписання Олександра Мішули одразу вивело в рейтингах експертів жовто-чорних на лідерські позиції.

І своєю грою Мішула одразу почав показувати, що все це зовсім не пусті слова. Демонструючи впевнену гру з перших поєдинків, Олександр став одним із лідерів команди, нерідко завершуючи гру у якості топ-скорера команди.

Протягом 47 ігор в Суперлізі Мішула набирав 10.3 очок, робив 2.5 підбирання та 2.4 передачі в середньому за гру.

№32 Богдан Близнюк, захисник

Важливість нашого капітана важко переоцінити. Протягом останніх двох сезонів Близнюк став незамінним гравцем у команді Айнарса Багатскіса, виконуючи титанічний обсяг чорнової роботи.

Проводячи на паркеті найбільше часу серед усіх гравців (27 хвилин в середньому за гру), Близнюк якісно відпрацьовував як у захисті, так і у нападі та став тим гравцем, який міг вирішити долю матчу самотужки.

Цьогорічні виступи Богдана як у складі «Київ-Баскета», так і у складі національної збірної засвідчили – у нашій команді, без сумніву, гравець екстра-класу.

Віддати свій голос ви можете за одного з гравців в закріпленому опитуванні в нашому каналі в Telegram за цим посиланням. Чекаємо на ваші голоси!