У рамках заключного кола регулярного чемпіонату Суперліги “Київ-Баскет” поступився у битві лідерів кам’янському “Прометею”. Головний тренер команди Айнарс Багатскіс та гравець Ілля Дубровін прокоментували результати на післяматчевій пресконференції:

Ілля Дубровін: «Прометей» грав на своєму майданчику, відчував підтримку уболівальників, через що й переміг. Суперник грав дуже розумно, багато забивали.

Айнарс Багатскіс: Напевно, нічого нового не скажу. Коли граєш проти «Прометея», який озброєний до зубів і має досвід, талант і габарити на кожній позиції, то треба грати на максимальному фокусі, використовувати створювані ситуації.

У першій половині ми так класно розкидали і знаходили вільні кидки. Але баскетбол така гра, що потрібно забити як мінімум половину цих кидків. Ми кинули 19 вільних триочкових в першій половині. Немає докорів, що команда не намагалася. «Прометей» також славиться грою на рішеннях суперників. Моментами наші рішення в нападі були не найкращими. Навіть при не кращих рішеннях потрібно повернутися назад. Особливо в першій половині «Прометей» забив майже 20 очок в ранньому нападі. Нам треба думати тільки про себе. Забивати, грати в свій баскетбол. Більш якісно виконувати те, що планується.

За 4 тури гарантували собі перше місце. Решта матчів нічого не означають. Дуже важко зібрати гравців. Гравці порожні. Особливо з огляду на календар. Я не бажаю жодному тренеру пройти через те, що ми проходили в квітні і зараз в травні. Легкість інша. У плей-оф навіть не треба особливо говорити гравцям, мотивувати їх, нагадувати їм. Гравці працюють на свої майбутні контракти, показують хто є хто. Добре, що забронювали перше місце: непросто в такий лізі так якісно пройти сезон. Ми були одним цілим. У плей-офф все забувається, минуле теж. Все починається з нуля.

Передостанній матч регулярного чемпіонату жовто-чорні зіграють 4 травня о 14:00 проти «Будівельника» у рамках київського дербі.