14 березня Київ-Баскет зіграє перенесений з листопаду матч Суперліги Парі-Матч у Миколаєві. Суперник – однойменна команда з міста корабелів.

Мотивація на матч у підопічних Євгена Мурзіна буде підвищеною. Київ-Баскет і Миколаїв сьогодні – сусіди по турнірній таблиці регулярного чемпіонату, Київ-Баскет – четвертий, Миколаїв – п’ятий. Тобто корабели – прямий конкурент киян у боротьбі за четверте місце. А саме воно дає преференції у чвертьфінальній серії плей-оф. Перемога у звітному матчі гарантує киянам 4 місце. Тоді вони отримають перевагу свого майданчика, більше того, розпочнуть серію плей-оф 26 березня у Палаці спорту!

Читайте: РОЗКЛАД МАТЧІВ ПЛЕЙ-ОФ СУПЕРЛІГИ ПАРІ-МАТЧ

Останній матч команди Євгена Мурзіна, півфінальний Кубка України з Дніпром, хоч і завершився для неї поразкою, але показав – хлопці вміють боротися до кінця, стиснувши зуби, і перебувають в оптимальних кондиціях. Відтак, можна сподіватися на успіх Київ-Баскета у Миколаєві і 14-го березня. До цього суперники тричі зустрічалися у регулярному чемпіонаті. Двічі вигравали кияни і один раз Миколаїв. І саме цієї поразки (79:83) Київ-Баскет зазнав в останньому очному протистоянні на початку березня. Травмованих у складі київської команди немає. Усі готові поборотися за переможний результат.

Суперліга Парі-Матч

14 березня

м. Миколаїв

19:00, Миколаїв – Київ-Баскет