Домашню серію матчів у Суперлізі Парі Матч підопічні Євгена Мурзіна завершили на мажорній ноті. 14 жовтня Київ-Баскет обіграв Миколаїв 85:72.

Під час передсезонної підготовки команди на початку вересня зустрічалися у Миколаєві, і тоді господарі мінімально обіграли киян 75:74. Але офіційні зустрічі і спаринги – це різні речі.

Першу чверть команди провели у рівній боротьбі. Мінімально виграв цей відрізок Миколаїв 18:17. Але вже у другій десятихвилинці кияни рвонули вперед. У середині чверті Подковиров-молодший відповів влучанням здалеку на триочковий Попова, і господарі відірвалися на +5. Ближче до завершення чверті Давидюк з лінії штрафних звів відставання до мінімуму. 32:33. На це Крутоус, Мангано і Луценко відреагували кидками з різної відстані і господарі пішли на перерву за десяти очкової переваги 45:35.

У третій чверті команди певний час не могли збільшити свій доробок, аж допоки Горобченко не поклав у кошик корабелів три очковий. Гості не забарилися з відповіддю, пішла гра на зустрічних курсах. Миколаїв «не відпускав» суперника у відрив і за першої ліпшої нагоди прагнув скоротити відставання. Втім, зберегти десяти очковий відрив перед фінальним відрізком Київ-Баскету вдалося – 68:58.

Протягом трьох хвилин у заключній чверті Миколаїв не міг поповнити свій очковий доробок, в той час як Київ-Баскет довів перевагу до +16 (відзначилися Сандул, Крутоус, Петров). Слід віддати належне Миколаєву, підопічні Віталія Чернія боролися до останнього. Але утримати позитивний баланс, ще й за підтримки трибун, команді Євгена Мурзіна не склало великих проблем. 85:72.

Наступний матч Київ-Баскет зіграє на виїзді з Хіміком 18-го жовтня.