Перемога над «Харківськими Соколами» стала третьою у чотирьох стартових зустрічах Суперліги для жовто-чорних.

Хід матчу

Більшу частину часу стартової чверті гості впевнено трималися в боротьбі з учасником групового етапу Кубку Європи ФІБА. Соколи навіть тримали невелику перевагу. Однак так тривало лише до кількох заключних хвилин стартової чверті, поки кияни не налагодили взаємодію. Вони ще до першої перерви відігралися та вирвалися на 11 очок вперед. У другій чверті кияни продовжили домінування основою якого була суттєва перевага під щитами – 26:10. Відтак на велику перерву Київ-Баскет уже мав 15 очок відриву.

Втім Соколи не припиняли спроб відігратися. Особливо наполегливим був найактивніший у складі гостей Александар Зечевіч. Однак його зусиль з партнерами вистачало лише на ситуативне поліпшення становища харків`ян. Своєчасні корективи від тренера знову повертали киянам ігровий ритм.

У підсумку господарі без зайвих проблем довели поєдинок до третьої перемоги в сезоні у чотирьох матчах.

Герої матчу
У переможців найвагоміший внесок в успіх зробили Джефрі Гаррет (20 очок, 10 підбирань) та Артем Ковальов (16 очок). Лідер гостей Зечевіч набрав 19 очок.

Наступний матч
Київ-Баскет наступний матч зіграє вже у цю неділю, 10 жовтня, вдома проти Дніпра. Квитки можна придбати за цим посиланням.

СУПЕРІГА WINDROSE
Регулярний чемпіонат

8 жовтня
Київ. 19:30

Київ-Баскет – Харківські Соколи – 87:66 (27:16, 20:16, 21:22, 19:12)

Київ-Баскет: Ковальов 16, Скапінцев 13о + 8пд, Вудсон 13, Кеффі 6о + 8пр, Вашингтон 2о + 5пд – старт; Гаррет 20о + 10пд, Томсон 9, Войналович 4, Анікієнко 2о + 5пд, Тиртишник 2, Сидорук.
Харківські Соколи: Зечевіч 19о + 6пд, Граф 13, Девіс 10, Шевченко 3, Глєбов – старт; Буренко 8, Сімонс 7, Магоні 2, Нємцу 2, Нікітін 2.