27 листопада Київ-Баскет переміг у Мінську Цмокі у матчі 6-го туру першого групового турніру 92:84 ОТ.

Підопічні Айнарса Багатскіса відмінно провели заключний відрізок гри – в овертаймі. А перед цим показали господарям, що від переможних намірів не відступлять. На велику перерву кияни пішли з відставанням -7, але у другій половині змогли додати. На останній хвилині четвертої чверті кидок здалеку Шепарда вивів гостей вперед, але Цмокі зумів перевести гру в овертайм. Вирішальну заключну 5-хвилинку виграли кияни: команда Багатскіса виконала важливий ривок 8:2, отримавши 6 очок переваги за півтори хвилини до завершення матчу. Після тайм-ауту господарі все ж таки набрали ще 2 очки, однак триочковий у відповідь від Петрова відправив чемпіона Білорусі у нокаут.

Київ-Баскет вийшов з групи з першого місця! Кияни зробили усе від себе залежне, щоб допомогти Дніпру вийти з групи з другого місця. Але дніпровці вдома програли Лєвскі 61:83 і на цьому припинили боротьбу у турнірі.