30 серпня Київ-Баскет провів другий контрольний матч з Черкаськими Мавпами у межах передсезонної підготовки. Цього разу події на аркеті в СК Меридіан розвивалися за іншим сценарієм, ніж в першому поєдинку, але кінцевий результат виявився приблизно таким самим, як і напередодні – 103:75 на користь господарів.

Перша чверть у звітному протистоянні пройшла у запеклій боротьбі. Відчувалося, що наставник гостей Максим Міхельсон зробив висновки разом зі своїми підопічними (у першому матчі черкасці програли першу чверть 15:33) – це засвідчив рахунок на цьому відрізку 25:21 на користь Київ-Баскета. На початку другої 10-хвилинки Джексон і Шеперд збільшили перевагу господарів до +10. У цій чверті Київ-Баскет набрав очок найбільше з-поміж інших періодів – 31 очко. Втім, набагато відірватися у рахунку гості киянам не дали- 44:56 після першої половини.

Одразу ж поперерві Мавпи здійснили спробу повернутися у гру – Хаджифейзович, Кушніров і Кольченко скоротили відставання до -6. Але господарі швидко загасили цей спалах активності. Наприкінці матчу знову постало питання – чи зможуть кияни перетнути 100-очкову межу? Ствердно відповів на це Джексон влучанням з-за дуги на останній хвилині. Після нього обмінялися результативними кидками Отверченко і Бєліков – у підсумку 103:75 – перемога Київ-Баскета.

Цього разу чотири гравця зі складу Київ-Баскета набрали 10 і більше очок – Шеперд 16, Джексон 15, Хілл і Едвін по 12.

31 серпня Київ-Баскет вирушить до Латвії на десятиденні збори. Протягом них команда зіграє п’ять спарингів.