10 жовтня у Южному Київ-Баскет провів перший матч виїздної серії. Суперником киян був Хімік. Обидва клуби наприкінці минулого сезону розіграли чемпіонський титул, і тоді южненці здолали киян. Хімік виявився сильнішим і цього разу 92:87.

Краще старт матчу провели гості, яки отримали лідерство за рахунок впевнених дій у нападі. Київ-Баскет набрав 27 очок за чверть, реалізувавши 5 з 8 триочкових, а 11 балів екс-хіміка В’ячеслава Петрова допомогли киянам набути 6 очок переваги.

Але у другій чверті команді Віталія Степановського додала у захисті і не дозволила супернику розвинути перевагу. Хімік також стабілізував гру на щитах, а активна гра у нападі від Саллівана допомогла господарям навіть вийти в лідери. Але ненадовго – на велику перерву команди пішли за рівного рахунку.

Третя чверть за сюжетом вийшла повторенням другої: Київ-Баскет лідирував протягом більшої частини 10-хвилинного відрізку, але господарі, зокрема в особі все того ж активного Саллівана, активізувалися під завісу чверті і знову вирівняли ситуацію – все вирішувалось у четвертій чверті.

Ривок 11:3 на старті чверті дозволив Хіміку отримати максимальну в цьому матчі 7-очкову перевагу і відправив команду Багатскіса на екстренний тайм-аут. Як виявилось, лідерства у киян в цьому матчі більше заплановано не було – Хімік контролював гру до її завершення. Гості постійно намагалися повернутись, але южненці вчасно відповідали – додали впевненості та завели фанів вибухові данки Войналовича та Ковальова, які повернули господарям 7 очок переваги за півтори хвилини до кінця матчу. Під час заключної хвилини важливі 4 очки після індивідуальної роботи набрав Вільямс, а на влучання Едвіна та Хілла 4 поспіль реалізованими штрафними відповів снайпер Кирило Марченко.

Наступний поєдинок Київ-Баскет зіграє в Одесі 12 жовтня.