4 березня Київ-Баскет зіграв перший матч 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА. Підопічні Айнарса Багатскіса у запеклій боротьбі поступилися вдома турецькій Каршияці 71:89.

Починали в господарів Коренюк, Петров, Хілл, Близнюк, Шеферд. Хілл потішив уболівальників киян першими очками в поєдинку. Уже за кілька атак вперед пішли гості. Однак щільний захист киян не дозволяв гравцям Каршияки максимально ефективно використовувати їхній чи не головний козир – швидкість. Практично увесь час стартової 10-хвилинки команди йшли рівно. А ефектну крапку в чверті поставив дальнім влучанням Классен. Кияни з мінімальною перевагою почали з виграної чверті.

Певний час у другій чверті боротьба продовжувалася подібним чином. Та все ж гості зуміли піймати кілька моментів, коли кияни дещо втрачали зосередженість. Тайм-аути від Айнарса Багатскіса стабілізували становище на майданчику, але в підсумку на велику перерви гості вже мали 8 очок переваги.

По перерві суттєвих змін у боротьбі на майданчику не відбулося. Переважаючи господарів під щитами турки підтримували комфортну для себе різницю. Втім хоча й з мінімальною перевагою в одне очко, але кияни виграли ще одну чверть. До цього впродовж усієї турнірної дистанції в матчах проти Каршияки це вдавалося лише бельгійському Спіру-Баскет, який в підсумку завдав туркам поразки (76:81).

Та повторити досягнення бельгійців українцям не вдалося. Турки продовжували щільно опікати лідерів господарів, контролюючи щити. То ж у заключній 10-хвилинці вони впевнено довели поєдинок до перемоги.

Матч-відповідь відповідь відбудеться в турецькому Ізмірі 11 березня.

Кубок Європи ФІБА

1/4 фіналу. Перший матч

4 березня

м. Київ

Київ-Баскет (Україна) – Каршияка (Туреччина) – 71:89 (21:20, 19:28, 20:19, 11:22)
Київ-Баскет: Близнюк 16, Пустозвонов 13, Коренюк 10, Хілл 9, Классен 6, Петров 5, Павлов 5, Шеферд 4, Крутоус 3, Кондраков
Каршияка: М’Байє 16, Морган 16, Тріше 16, Тейлор 13, Кеннеді 11, Ерден 9, Крокер 8, Їлдирим, Бітім