13 листопада у Дніпрі Київ-Баскет провів матч четвертого туру першого групового турніру Кубка Європи ФІБА з однойменною командою міста. Підопічні Айнарса Багатскіса поступилися господарям 76:79.

На велику перерву команди пішли за шестиочкової переваги киян. Але у третій чверті Дніпро насамперед зусиллями Тимофеєнка, Санона і Корнієнка зумів відновити рівновагу. Втім, до заключної чверті кияни не випускали важелі керування грою зі своїх рук. На початку заключної десятихвилинки активізувалися Шепард і Близнюк. Прагнув контролювати щит центровий Коренюк. Але господарі за підтримки трибун таки дотиснули Київ-Баскет. За півхвилини до кінця матчу тимофеєнко вивів свою команду вперед 77:76. Слідом за ним перехоплення зробив Сізов і також проявив влучність 79:76. Айнарс Багатскіс взяв тайм-аут, але змінити цифри на табло кияни не встигли. Дніпро переміг, втім ця звитяга з турнірної точки зору мало що дає підопічним Дениса Журавльова. Вони поступилися у Києві -7 очок і мали вигравати вдома з перевагою +8. Що ж до Київ-Баскета, то кияни зазнали другої поразки поспіль у Кубку Європи ФІБА і наступний матч зіграють у Києві – 20 жовтня у Палаці спорту Венето приймуть Лєвскі. Перемога у тому матчі дасть киянам можливість продовжити боротьбу за вихід з групи. У матчі четвертого туру 13 листопада Лєвскі вдома переміг Цмокі 75:64 і ділить з киянами прохідне друге місце у квартеті F.