12 жовтня Київ-Баскет зіграв другий матч виїздної серії регулярного чемпіонату Суперліги Парі Матч. В Одесі підопічні Айнарса Багатскіса переконливо перемогли однойменну команду міста 90:51.

До цього матчу найбільш розгромний рахунок було зафіксовано у стартовій грі сезону, коли Дніпро здолав Соколів із різницею у 38 очок, але Київ-Баскет перевершив це досягнення на майданчику УСК Одеса. Початок гри дуже легко дався гостям, які втекли у рахунку на 10 очок і домінували до початку другої чверті. Після короткої перерви несподівано хороший відрізок для господарів видав склад: Ткачук – Мейсі – Носков – Браун – Холловей, які майже повністю відіграли відставання, але завадив Айнарс Баґацкіс. Як тільки переслідувачі він лідерів відділяла лише одна влучна атака тренер киян узяв тайм-аут. Після нього захист киян знову став для одеситів ледве прохідним на тривалий час, аж поки до них не повернулася певна розслабленість. Якщо у господарів можна було виділити Павла Крутоуса, Джеймса Хілла, то у господарів майданчика через погана гра у захисті нівелювала усі атакувальні заслуги Брауна, словом господарі грали без лідера.

Надію на те щось зміниться у третій чверті швидко розвіяв ривок 8:0 наслідком якого стала уже понад двадцяти очкова перевага команди Баґатскіса. На додачу Макс Пустовзонов (найрезультативніший гравець матчу, 22 очка) видав чергу влучних кидків по кільцях, які ще минулого сезону були для нього домашніми. Так третя чверть перетворилася на розгром. Певно бажання реабілітуватися за позапланову поразку від Хіміка гнало гостей вперед, вони не бажали зупинятися навіть коли досягли 30 очкової різниці.

Наступний поєдинок Київ-Баскет зіграє у Черкасах з тамтешніми Мавпами 18 жовтня.