Найкращий гравець матчу проти «Будівельника» Брендон Янг та один із лідерів клубу Майкл Джейкобсон розповіли клубній пресслужбі власні враження від другого київського дербі за останній місяць:

Брендон Янг: Це була жорстка гра. Ми дозволили їм вести якусь частину матчу, але невдовзі зрівнялися. Ми намагалися викласти все, що вміємо, грали максимально суворо. Ми дуже не хотіли програвати ще одну гру. Тож зібралися командою та цілковито виклалися. Стосовно мене особисто, я просто намагався робити те, що було потрібно моїй команді, те, що казав тренер. Намагався влучити свої кидки, зробити правильні передачі та захищатися. Зробити все заради командної перемоги.

Майкл Джейкобсон: Я думаю, це дійсно була важка гра, нам довелося боротися. Звичайно, це те, що й повинно було відбутися. Вони програли свою останню гру, як і ми, тож обидві команди були дуже вмотивовані на перемогу. Ми непогано грали більшу частину гри. У нас були якісь падіння та повільні моменти у грі, але ми почали грати краще ближче к кінцю зустрічі. Тож в нас вийшла дуже гарна остання чверть. Більше увімкнулися фізично, додали інтенсивності. Кожен з нас приймав участь у тому, що відбувалося. Ми збільшили швидкості, влучили хороші кидки. Я пишаюся тим, як ми відігралися, який камбек зробили. Особистим результатом я задоволений, але звичайно завжди можна краще, і у захисті, і у нападі.

Нагадаємо, що Брендон Янг став MVP матчу, оформивши дабл-дабл із 19 очками та 10 передачами. У свою чергу Майкл Джейкобсон заніс в актив 17 очок та 3 підбирання. Жовто-чорні перемогли у другому поспіль київському дербі та наразі готуються до виступів у Кубку Європи ФІБА.