На жаль, кияни не зуміли перервати серію поразок та дали можливість дніпрянам взяти реванш

Гості краще відіграли першу половину, використавши перевагу на щитах та перегравши суперника за очками в фарбі. Кияни ще на старті гри втратили Майкла Кеффі, який отримав травму в першій чверті і на майданчик більше не повертався. Гості пішли у відрив на екваторі стартової десятихвилинки і лідерство в цьому матчі не віддавали.

Максимальна перевага дніпрян сягала 22 очок, команда Дмитра Болдаєва не дозволила господарям зачіпитися за інтригу. Якісний захист та рух м’яча, перевага під щитами допомогли Дніпру святкувати перемогу.

Кияни виглядали трохи виснаженими після виїзних матчів у Кубку Європи, а втрата Кеффі та відсутність Джилана Вашингтона лише ускладнили ситуацію з ротацією для Айнарса Багатскіса. Гості виграли всі чверті окрім заключної і довели матч до перемоги.

Дніпро подовжив переможну серію в національній першості до п’яти поспіль перемог та вперше в сезоні здолав Київ-Баскет — 79:60.

Найкращим у складі гостей став Ді Джей Купер, який набрав лише 4 очка, але повністю контролював швидкості в цьому матчі, віддав 12 передач, зробив 9 підбирань та 6 перехоплень, а його рейтинг ефективності становив максимальні в матчі 25 балів.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

Київ, ПС “Венето-Спорт”

Київ-Баскет — Дніпро 60:79 (17:24, 21:22, 6:19, 16:14)

Київ-Баскет: Войналович 10 + 7 підбирань, Вудсон 8, Скапінцев 5 + 8 підбирань + 6 блок-шотів, Ковальов 4, Кеффі 2 — старт, Томпсон 12 + 8 передач, Гаррет 8 + 6 підбирань, Анікієнко 5, Тиртишник 4, Свінг 2, Іванов 0

Дніпро: Кравцов 17 + 5 підбирань + 2 перехоплення, Павлов 9, Закурдаєв 5, Крутоус 5, Купер 4 + 12 передач + 9 підбирань + 6 перехоплень — старт, Бобров 14, Санон 9, Зотов 9, Шундель 3, Колдомасов 2, Тимофеєнко 2