Гравець Київ-Баскета Денис Клевзуник про перемогу над Дніпром у півфіналі Кубка України:
– Враження дуже чудові, бо ми виграли цей матч. Всі прекрасно знають, наскільки важко грати проти Дніпра. До того ж, у нас були свої проблеми до цього, невдало провели домашній баббл. Але, попри все, реально налаштовувалися сьогодні на перемогу.
І якщо подивитися статистику, відсоток влучань низький. В той же час, ми вдало зіграли в захисті, не програли підбирання, навіть трошки виграли.
Пораділи, і досить. Відпочиваємо і налаштовуємося на завтрашній фінал максимально.




