Поки головний тренер Айнарс Багатскіс та четверо представників нашого клубу знаходяться у розташуванні національної збірної, клубна пресслужба поспілкувалися з асистентом головного тренера Артемом Сліпенчуком щодо поточних справ команди.

– Розкажіть про свої враження від баблу Суперліги, що пройшов у Києві минулого тижня. Які були очікування, та що можете сказати після завершення?

Дві перемоги, одна поразка. Звичайно очікували, що буде важко грати три дні поспіль. Обставини склалися таким чином, що команда Харкова приїхала складом Першої ліги, і це послабило ситуацію. Але навіть дві гри поспіль – це важко. Безумовно фон втоми був присутнім та відчутним. Результати ми бачили у матчі проти Черкас. Відступили від своїх правил у захисті, у нападі не змогли зорієнтуватися між певними аспектами гри суперника і програли.

– У яких фізичних кондиціях знаходиться команда після цього баблу?

Накопичувальний ефект після баблу в Болгарії, потім два виїзди, бабл в Києві. Через все це тренувальна рутина десь зламалася. І зараз безумовно фізичні кондиції залишають бажати кращого. Але доки в нас є час, наженемо.

– Як наразі виглядає тренувальний процес без головного тренера та чотирьох гравців, що викликані до національної збірної?

Продовжуємо працювати над нашою грою та тактикою у захисті, у нападі. Більше половини команди залишилося, також додалися хлопці з другої команди «Київ-Баскету», допомагають нам. Робота триває. Тренувальна рутина триває. Є можливість відпрацювати те, що не виходило у минулих матчах, а також покращити моменти, які ми не часто застосовували раніше, але які можуть знадобитися нам у майбутньому.

– Наразі питати про плани немає сенсу?

Подальшого розкладу Суперліги ще немає. Тож, на скільки я розумію, всі в очікуванні рішень. Доки ніхто не розуміє, що і як буде далі. Ми тренуємося, чекаємо, коли зіграє збірна. Гадаю, до кінця тижня буде внесена якась ясність.