Головний тренер КСЛІ-Київ-Баскет Андрій Харчинський оцінив виступ своєї команди у Миколаєві на другому етапі ВЮБЛ (юнаки-2003) і дав характеристику супернику по чвертьфінальній парі – збірній Харківської обл. На початку свого коментаря пан Андрій пояснив, чому у Миколаєві був відсутній лідер команди Ілля Здирка.

– Моє завдання – готувати гравців з прицілом на Суперлігу. Є напружений сезон, у якому вирішуємо завдання. У Миколаєві дав можливість проявити себе іншим хлопцям. Скажімо, Олександр Кобзистий дві гри по 40 очок набирав. Мені потрібно, щоб до фінальної розв’язки уся команда грала. У Миколаєві ми продемонстрували, що ми спокійно можемо вирішувати турнірні завдання за будь-якої конфігурації складу. Я не прибічник того, коли кажуть : ротації забракло. Нам усього вистачило. Відсутність ротації – це проблема тренера. Особливо дитячого. Відтак, треба знаходити можливості, щоб у тебе решта гравців не сиділи і не думали, що добре сидіти у когось за спиною, а мотивувати їх, щоб вони виходили на майданчик і були здатні забезпечити результат.

Читайте: ВЮБЛ (ЮНАКИ-2003): КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ У ПЛЕЙ-ОФ

– Як оцінюєте суперника у чвертьфіналі?
– Збірна Харківської області – це команда, яка ніколи не здається. Вони завжди борються, і борються в усіх матчах. На цій стадії апріорі не може бути прохідних матчів – гра на виїзді, гра вдома. Усі прагнутимуть потрапити до Топ-4. Отже, кожна гра буде, як кажуть, на вагу золота.

– Те, що ви починаєте у Києві, матиме для вас перевагу?
– Звісно, у цьому є перевага. Не дарма кажуть – вдома і рідні стіни допомагають. Будемо грати на максимальний результат. Знов таки, треба грати так, щоб не розслабляти себе у другому матчі у Харкові. Грати треба ді гри однаково. Вже треба привчати дітей до того, як дорослі грають Кубок України, плей-оф Суперліги. Така ж ситуація буде в них зараз. Де кожна гра – вирішальна.