Центровий Костянтин Анікієнко та головний тренер Айнарс Багатскіс прокоментували поразку «Дніпру» на післяматчовій пресконференції.

Костянтин Анікієнко:

— Настрою на перемогу не було з самого початку. Вийшли без емоцій. Немає жодних виправдань на кшталт ковіду чи графіка. Ми професіонали, чоловіки. Мусимо виходити і за будь-яких умов робити те, за що нам платять. Наразі у нас буде тренування після гри. Цього сезону такого не було. 10 років тому таке практикувалося у «Будівельнику». Тоді нам допомогло. Ми переключились і чекаємо, що зробимо це зараз.

Айнарс Багатскіс:

— Мені сумно та соромно. Вранці побачив на телефоні, що мені дзвонять кілька американських агентів. Приходжу на здачу тестів на коронавірус. У роздягальні всі американці сидять із блідими обличчями, бо їм кажуть евакуюватись. Сказав помічникам, що не впевнений, що в нас щось вийде. Ментальна підготовка гравця не менш важлива, ніж фізична.

Не можу сказати, що був здивований. «Дніпро» намагається закрити штрафну площу, дає вільний кидок. В нас нормально йшло. Було втрачено Майка Кеффі, який був одним з іноземців, хто хотів грати. Весь сезон тримаємось на американцях. Такі повідомлення йдуть, непросто утримати їх у ментальному тонусі.

Не реалізували свої ситуації з-під кільця і ​​на периметрі. Якоїсь миті просто попливли. «Дніпро» — дуже добре укомплектована команда, яка знає, як грати. У них найкращий розігруючий Суперліги Купер, який грав як бог і ні про що не думав, допоміг у нападі. Намагалися повернутись у гру, але якщо дав «Дніпру» дати перевагу 10-12 очок… Грати важко. Щось потрапили, щось ні. Усі команди щось дають одна одній, але з 46 очок у першій половині ми подарували 30. Майк Кеффі пошкодив гомілкостоп. Хороша новина в тому, що це не вперше. У такому разі швидше відновлення. Минулого разу він пропустив тиждень після травми у кубковому матчі у Хмельницькому. Майк – боєць. Думаю, що буде все гаразд.