3. Донатиш на Третю Штурмову — виграєш кроси з нової колекції “Puma”

Вища ліга України 13 Січень, 2018 - 12:00
Палац спорту "Венето-Спорт"

Recap

Вища Ліга України.13.01.2018
Київ-Баскет – БК “Рівне” 80:82
Київ-Баскет: Ігор Юркевічус (7оч + 6пд + 2рп + 2бш + 3пх + 1вт), Вадим Довідний (24оч + 3пд + 6рп + 1пх + 7вт), Крістіан Луговцов (10 оч + 8пд + 1бш + 1пх + 5вт), Сергій Шевченко (8оч + 2пд + 1бш + 1пх + 3вт), Максим Лук’янов (20 оч + 4пд 7рп + 3пх + 1бш + 6вт) – старт; Данило Хаблаков (2оч + 1пд + 1бш), Євген Болоценко (2оч + 2пд), Денис Бондаренко (1пд), Нікіта Нещерет (7оч + 4пд + 2рп + 3пх + 1вт)
Справжня баталія відбувалась сьогодні в СК Меридіан –
лідер змінювався 31 раз! Починаючи з перших хвилин матчу глядачам стало зрозуміло, що сбогодні буде однозначно гаряче! Команди не відпускали одне одного у рахунку. На велику перергву господарі майданчику йшли з перевагою лише в 3 пункти. Проте третю десятихвилинку кияни однозначно записали за собою – 25 забитих проти 17ти пропущених. На початку заключної чверті підопічні Олександра Лохманчука мали гандикап у 11 очок. проте лише за одну хвилину в середині останного періоду Рівняни змогли максимально скоротити різницю на табло за рахунок трьох влучних дальних кидків. То ж в останні хвилини основного часу команди йшли нога в ногу. 72-72 – саме такий рахунок був на табло, коли пролунас сигнаг про закінчення ігрового часу. Овертайм був ємоційним і яскравим. Ні господарі, ні гості не хотіли виходити сьогодні переможеними. проте доля матчу вирішилась у останні 5 секунд, коли гравець БК”Рівне” пройшов під кільце та записав на свій рахунок вирішальні у цій грі 2 бали.
На стільки нервова та емоційна гра сьогодні була, що арбітрам довелось “свиснути” загалом 64 фоли!