2. Брентлі Байнум — MVP першого матчу 1/4
  3. В робочому порядку здобуваємо закономірну перемогу над «Говерлою»

СумДУ (Суми) vs Київ-Баскет

Вища ліга України 15 Квітень, 2018 - 19:00
Палац спорту "Венето-Спорт"

Recap

Київ-Баскет: Андрій Пошабля (7оч + 2пд + 2рп + 3вт + 1пх), Ігор Юркевічус (19оч + 4пд + 3рп + 6вт + 1пх + 5бш), Артем Сафінський (2оч + 4пд + 1рп + 2вт + 2пх), Євген Болоценко (7оч + 4пд + 1рп + 3вт + 1пх), Нікіта Нещерет (19оч + 5пд + 6рп + 3вт) -старт; Володимир Хімічук (7оч + 2пд ), Крістіан Луговцов (9оч + 8пд + 1рп ), Сергій Шевченко (2оч + 1пд), Денис Бондаренко (1пд + 1вт),Ілля Заєць (10оч + 1пд + 1рп + 1вт + 3пх).
Перша гра в боротьбі за 9-те місце закінчилась перемогою СумДу. Команда Андрія Білозерського з перших хвилин зустрічі вирвалась уперед, та не давала киянам підібратись ближче ніж на 5 пунктів – саме з такою різницею команди пішли на велику перерву. Першу чверть СумДу виграла 23:10, і вже в другій десятихвилинці киянам довелось наздоганяти, саме у цьому періоді Київ-Баскет забив 28 очок,а пропустив -20, проте цього було недостатньо, щоб відібрати лідерество зустрічі.

Третя чверть стала вирішальною, адже кияни мали шанс скористатись мінімальним відставанням, та набрати обертів, та цього не сталось, навіть навпаки – Суми оформили за цей відрізок 30 очок, а пропустили лише 17.  Тому в заключному відрізку гри підопічні Олександра Лохманчука наздоганяли суперника – цю чверть за забитими команди зіграли внічию 27:27, але це не врятували киян від поразки.

Два гравці СумДу сьогодні особливо відзначились: Ігор Кривич (досвідчений і відомий гравець в Україні) став автором єдиного дабл-даблу, набравши 24 очка та зробивши 16 підбирань, та Максим Лук’янов (котрий встиг цього сезону зіграти і в складі Київ-Баскета) набрав 33 очки.

Київ-Баскет сьогодні грав без свого капітана Вадима Довідного, котрий через свою травму не зміг допомгти команді в остнніх іграх сезону.