3. Донатиш на Третю Штурмову — виграєш кроси з нової колекції “Puma”
  5. Лев Кошеватський — MVP гри з «Мавпами»

СБК “ЛЬВIВ”(ЛЬВІВ) VS БК “Київ-Баскет”

Суперліга України (жінки) 11 Листопад, 2018 - 14:00

Recap

Чинні чемпіонки України, жіноча команда Київ-Баскета, успішно зіграли на виїзді проти дебютанта Суперліги Львова. Підопічні Володимира Холопова здолали господарок переконливо 79:57.

Київ-Баскет традиційно потужно провів першу чверть, вигравши її 22:14. У другій десятихвилинці підопічні Ірини Кленіної вирівняли гру. На цьому відрізку матчу вони не поступилися іменитим гостям 19:19. То ж після першої половини перевага чемпіонок становила 8 очок – 41:33.

У перерві матчу Володимир Холопов знайшов необхідні слова, аби на другу половину його команда вийшла вкрай мотивованою. У підсумку перевага киянок склала 22 очки.