2. Брентлі Байнум — MVP першого матчу 1/4
  3. В робочому порядку здобуваємо закономірну перемогу над «Говерлою»
  4. Готуємось, начуваємось, купуємо квитки
  5. Анна Ольховик знову в справі

Миколаїв-СДЮСШОР №4 (Миколаїв) vs КСЛІ-Київ-Баскет

Recap

КСЛІ-Київ-Баскет: Яна Рябчук (13оч + 8пд + 1бш), Жанна Джунь (6оч + 5пд +4рп + 2пх + 1бш), Владислава Волошина (14оч + 4пд + 6рп + 4вт + 3пх), Юлія Гутевич (20оч + 3рп + 1вт + 2пх), Вероніка Любінець (15оч + 17пд + 3рп + 4вт + 7пх + 4бш)-старт, Вікторія Ростоцька (1пд + 1рп ), Марина Свентицька (1пд + 1вт)

Перша гра у 1/4 плей-оф закінчилась перемогою столичної команди. Перша чверть закінчилась рівним рахунком 21:21, адже ніхто не хотів поступатись. У другій десятихвилинці КСЛІ-Київ-Баскет почали вириватись вперед, забезпечивши себе гандикапом у 9 очок, проте близче до великої перерви господарі майданчику змогли наздогнати гостей, і таким чином по завершенні першої половини гри Миколаїв поступався лише 2 очками.
у друга частина зустрічі корабели весь час намагались наздогнати суперниць, але левде вони наближались у рахунку, як тут же команда Олени Федченко знаходила необхідну протидію. Вероніка любінець сьогодні стала автором дабл-даблу, записавши на свій рахунок 15 очок та 17 підбирань.