3. Програємо «Рівному» та завершуємо півфінальну серію з рахунком 0:2
  4. Час реваншу – “Київ-Баскет” VS “Рівне”
  5. Перепустка вболівальника на домашню гру з «Рівним»

КСЛІ-Київ-Баскет vs Миколаїв-СДЮСШОР №4 (Миколаїв)

Recap

КСЛІ-Київ-Баскет: Яна Рябчук (18оч + 6пд + 2рп + 1вт + 2пх), Жанна Джунь (17оч + 4рп + 2вт + 4пх), Владислава Волошина (16оч + 4пд + 4рп + 1вт + 3пх), Юлія Гутевич (4оч + 2пд + 6рп + 2вт + 3пх), Вероніка Любінець (13оч + 10пд + 1рп + 1вт + 3пх + 2бш) – старт; Вікторія Ростоцька (11оч + 14пд + 1рп + 2пх + 1бш), Діана Березова (8оч + 3пд + 2рп + 3пх), Олександра Хандрук (2оч + 6пд + 1вт + 2пх), Марія Свентицька (9оч + 4пд + 3рп + 3пх + 2бш), Крістіна Чистяк (5оч + 1д + 3рп + 1вт + 4пх)
Ми в півфіналі!!! Неймовірна перемога над командою Миколаїва.
Гості розпочали зустріч вдалим для них відрізком з рахунком 9:2, така ситуація вимусила Олену Федченко брати тайм-аут, після якого столична команда почала активно наздоганяти гостей,і вирвалась вперед до кінця першої чверті. Друга десятихвилинка стала найрезультативнішою в атаці для КСЛІ-Київ-Баскет – дівчата набрали 32 очки за період. І на велику перерву господарі йши у якості впевненого лідера з гандикапом у 22 пункти.
Найнеймовірнішою стала третя десятихвилинка – за всю чверть гості змогли записати на свій рахунок лише 1 пункт, коли ж пропустили 25.
Останній відрізок ніяк не змінив ситуацію, і навіть збільшив відрив “бджіл”. Таким чином одна із найрезультативніших ігор команди Вищої ліги серед жінок клубу Київ-Баскет за весь сезон 2017-2018 р.
У півфіналі КСЛІ-Київ-Баскет зустрінеться із командою “Франківськ”, саме ця команда зайняла перше місце в першій групі, та програла лише двічі за сезон.