3. Донатиш на Третю Штурмову — виграєш кроси з нової колекції “Puma”
  5. Лев Кошеватський — MVP гри з «Мавпами»

КСЛІ-Київ-Баскет VS ФРАНКІВСЬК-ПНУ

Вища ліга (жінки) 20 Квітень, 2018 - 18:00

Recap

КСЛІ-Київ-Баскет: Яна Рябчук (14оч + 10пд + 3рп + 1вт +1пх), Жанна Джунь (14оч + 5пд + +9рп + 2вт + 2пх), Владислава Волошина (20оч + 9пд + 4рп + 4вт + 2пх), Юлія Гутевич (7оч + 3пд + 1рп + 4вт +1пх), Вероніка Любінець (12оч + 18пд  + 2рп + 4вт+ 4бш) – старт; Марина Свентицька (7оч + 5пд + 1вт ).

КЛСІ-Київ-Баскет продовжує боротьбу за вихід у фінал Вищої Ліги, зрівнявши рахунок 1:1 у серії. Нагадаємо, що минулу зустріч КСЛІ-Київ-Баскет програла з рахунком 83:75

Сьогодні у себе в рідних стінах КСЛІ за підтримки бволівальників команда Олени Федченко впевнено перемогла своїх опонентів. Граючи тим же складом КСЛІ-Київ-Баскет цього разу не дали супеницям і шансу на перемогу, одразу вирвались вперед, не даючи скоротити відставання ФРАНКІВСЬКУ. Перша чверть закінчилась із різницею в 4 пункти на користь господарів, а от на велику перерву киянки пішли з перевагою в 19 пунктів!!! Останню частину гри гості намагались наздогнати “бджіл”, проте їм це ніяк не вдалось.

Одразу дві гравчині КСЛІ-Київ-Баскет оформили дабл-дабл у цій грі: Яна Рябчук набрала 14 очок та 10 підбирань, та Вероніка Любінець 12 рочок та 18підбирань.
Тепер команд чекає вирішальна третя гра, котра визначить фіналіста цього сезону Вищої Ліги.