3. Програємо «Рівному» та завершуємо півфінальну серію з рахунком 0:2
  4. Час реваншу – “Київ-Баскет” VS “Рівне”
  5. Перепустка вболівальника на домашню гру з «Рівним»

БК”ШАМАНИ” – БК”Київ-Баскет-2″

Recap

Друга команда Київ-Баскета вдало стартувала у Кубку України. У першому матчі другого етапу розіграшу підопічні Максима Балашова перемогли київських Шаманів.

Боротьба з єдиним представником аматорів у турнірі для номінальних гостей виявилася непростою. Якщо першу чверть команди зіграли на рівних 15:15, то на перерву пішли за чотириочкової переваги Шаманів. 43:39. У роздягальні Балашов провів зі своїми підопічними чоловічу розмову. Наслідком чого стала потужна третя десятихвилинка від Київ-Баскета 29:15. А у підсумку професіонали обіграли аматорів 89:81.

Найрезультативнішими у цій грі стали Олександр Сидорук (Київ-Баскет) та Олександр Руденко (Шамани) – обидва набрали по 25 очок. Але у Сидорука більше підбирань (7 проти 6) і результативних передач (3 проти 2).

Матч-відповідь відбудеться 13 листопада на паркеті СК Меридіан. Переможець цієї пари на наступній стадії розіграшу виходить на Черкаських Мавп.