2. Брентлі Байнум — MVP першого матчу 1/4
  3. В робочому порядку здобуваємо закономірну перемогу над «Говерлою»
  5. Анна Ольховик знову в справі

БК “Політехніка” VS БК “КСЛІ-Київ-Баскет”

Вища ліга (жінки) 12 Листопад, 2018 - 17:00

Recap

У повторному матчі Вищої ліги (жінки) Політехніка – КСЛІ-Київ-Баскет підсумкова перевага також була на боці гостей – 45:78.

Цього разу львів’янки вийшли зі стану заціпеніння і змогли нав’язати боротьбу підопічним Олени Федченко. Навіть виграли другу чверть 13:12. Але при цьому на перерву команди пішли за рахунку 37:23 на користь киянок. Гутевич, Джунь, Волошина і Любінець, яку знову викликали у національну збірну, відіграли на паркеті більше 20 хвилин. При цьому найрезультативнішими у складі гостей стали Любінець і Гутевич – по 14 очок.

Читайте: ВИЩА ЛІГА (ЖІНКИ): КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ РОЗТРОЩИВ У ЛЬВОВІ ПОЛІТЕХНІКУ

КСЛІ-Київ-Баскет залишається єдиною командою у чемпіонаті, яка йде без поразок. Чотири матчі – чотири перемоги.