3. Програємо «Рівному» та завершуємо півфінальну серію з рахунком 0:2

БК “Київ-Баскет” vs “БК Запоріжжя – ZОG”

Суперліга України (чоловіки) 12 Жовтень, 2018 - 18:30
Палац спорту "Венето-Спорт"

Recap

12 жовтня Київ-Баскет здобув першу перемогу у найвищому дивізіоні Чемпіонату України після відродження клубу. Підопічні Євгена Мурзіна здолали непоступливе Запоріжжя 103:82.

На початку матчу гості встигли побувати у лідерах після кидка Кондракова 4:2, але доволі оперативно Мангано кидком з-за дуги вивів господарів вперед. І надалі вони тільки збільшували свою перевагу. Першу чверть Київ-Баскет виграв 22:13.

Другу десятихвилинку Запоріжжя розпочало активно і результативно. Раз пораз підопічні Валерія Плеханова влучали здалеку. Так, Трент скоротив відставання до -4, а потім Буц – до -3, але одразу ж Носков відповів кидком здалеку 34:28. І доволі швидко кияни віддалилися на +10. Запоріжжя добре захищалося, Сандулу і Кріку не вдалося завершити свої атаки. Але і кияни намагалися встигати на підбираннях. На останній хвилині Мироненко здійняв хвилю овацій на лаві запасних Запоріжжя, влучивши здалеку. 41:36 на користь Київ-Баскета – після першої половини.

Поперерві Запоріжжя продовжило скорочувати розрив. Так Холлтон реалізував два з фолом. І рахунок вже 39:41. А ось у Мироненка з лінії штрафних не полетіло – змарнував нагоду відновити рівновагу. Дуже своєчасним для господарів став триочковий Петрова, невдовзі і Челован влучив здалеку. І ось вже Київ-Баскет перетнув 50-очкову межу. Потім снайперські здібності продемонстрував Носков, як з під-кільця, так і з-за дуги. Коли Петров довів перевагу киян до +15 – 59:44, Валерію Плеханову знову довелося брати тайм-аут для Запоріжжя. Спрацювало – наступний відрізок Запоріжжя виграв 7:0, аж допоки Крутоус не відзначився данком. 66:60 після третьої чверті.

На початку заключної чверті Мангано і Луценко влучаннями здалеку знову додали своїй команді впевненості. Але пристрасті на паркеті не вщухали, свідченням чому є сутичка між Овдєєнком і Луценком. Підопічні Євгена Мурзіна змусили запорізців “посипатися”. А за півтори хвилини до кінця матчу Петров закинув і кияни перетнули стоочкову межу. У підсумку