3. Донатиш на Третю Штурмову — виграєш кроси з нової колекції “Puma”
  4. Люди, завдяки яким ми граємо в баскетбол
  5. Лев Кошеватський — MVP гри з «Мавпами»

БК “Київ-Баскет” VS БК “Тернопіль-ТНЕУ”

Recap

24 листопада Київ-Баскет поступився Тернопіль-ТНЕУ у матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка України 90:101, але за сумою двох матчів пробився до наступного раунду розіграшу почесного трофея.

Днем раніше кияни перемогли тернополян 101:68, тож підопічні Дмитри Забірченка мали ліквідувати відставання у 33 очки. У боротьбі з командою Суперліги для представника Вищої ліги це вкрай складне завдання. Тернопіль спробував спростувати це передбачення і при цьому продемонстрував цікаву гру.

З перших хвилин номінальні гості не стали відсиджуватися у захисті і ближче до завершення першої чверті після кидка Воробйова повели +18 – 31:13. З такими темпами подужати і 33-очкове відставання виглядало цілком реальним. Але Київ-Баскет вчасно включився у гру. Другу чверть він виграв 29:20 і на перерву команди пішли за рахунку 55:49 на користь Тернополя.

Читайте: КУБОК УКРАЇНИ: КИЇВ-БАСКЕТ НА КРОК БЛИЖЧИЙ ДО ЧВЕРТЬФІНАЛУ

Третю чверть кияни розпочали активніше і на екваторі цього відрізку матчу після кидка здалеку Луценка звели відставання до мінімуму 62:63. Але Тернопіль не дав супернику розвинути успіх, включив прессинг і знову почав відриватися. Тепер вже Київ-Баскету довелося «червоніти», бо за 11 секунд до кінця Ворнік влучив і Тернопіль перетнув 100-очкову межу. Втім, і пропустили номінальні гості забагато – на 90 очок. То ж перемогу здобуто на радість вболівальникам, але за сумою двох матчів кращими таки виявилися кияни – вони набрали на 22 очка більше.

Київ-Баскет вийшов до чвертьфіналу і склав компанію Запоріжжю, яке пройшло до наступної стадії Кубка України без бою, через відмову БК Рівне.