3. Програємо «Рівному» та завершуємо півфінальну серію з рахунком 0:2

БК “Київ-Баскет” VS БК “Одеса”

Суперліга України (чоловіки) 10 Листопад, 2018 - 18:00
Палац Спорту

Recap

Другий домашній матч у Суперлізі Парі-Матч Київ-Баскет проводив через день після важкої гри з Хіміком (поразка киян 77:80). Тим не менш господарі дотиснули гостей в овертаймі 84:81.

Київ-Баскет постійно наздоганяв одеситів. Першу чверть підопічні Євгена Мурзіна програли 14:20. Але потім доволі оперативно виправилися. Адже не пройшло і чотирьох хвилин у другій чверті, як Носков з лінії штрафних встановив рахунок 29:26 на господарів. Але потім знову стався ігровий провал киян. Адже довгих п’ять ігрових хвилин після цього закидали тільки одесити. Їхній очковий ривок склав 15:0! До перерви Мангано і Крутоус дещо скоротили відставання. Але все одно відпочивати команди  пішли за комфортного для гостей результату 41:33.

У третій чверті активність господарів під щитом суперника зросла. Очкове відставання поступово тануло. За три хвилини до кінця цього відрізку Крік у проході закинув двоочковий і Київ-Баскет знову вийшов вперед 46:45. Гравці намагалися дотримуватися тренерських настанов, адже Одеса важко набирала залікові бали. Та за дві хвилини до кінця чверті Артамонов з лінії штрафних поклав обидва м’ячі у кошик Київ-Баскета 47:46. Одеса знову попереду.

На останню чверть команди вийшли за рахунку 49:46 на користь підопічних Олега Юшкіна. Шанс вкорте відновити рівновагу втратив Петров, не влучивши з-за дуги, натомість Шеляков з лінії штрафних двічі відзначився і Одеса почала “розправляти крила”. Але тут вже “включився” Крік, з партнера взяв приклад Носков і ось вже знову нічия 53:53. На екваторі чверті Денис вивів киян вперед 54:53. Крок за кроком Київ-Баскет пішов у відрив. Крік результативним кидком зробив перевагу +4. Але і Одеса не відступала – з-за дуги поцілив у кошик її капітан Бєліков. З наближенням фінальної сирени напруга у протистоянні зростала. На останній хвилині Луценко і Пустозвонов не схибили з лінії штрафних. Останній своїм влучанням за 6 секунд до кінця перевів матч в овертайм 67:67.

На початку додаткової п’ятихвилинки кидками здалеку обмінялися Пустозвонов і Луценко. 70:70. У важливий момент спрацювала рушниця Кріка 75:72.