3. Донатиш на Третю Штурмову — виграєш кроси з нової колекції “Puma”

БК “Київ-Баскет” VS БК “Козачка-КПУ”

Суперліга України (жінки) 12 Жовтень, 2018 - 16:00
Палац спорту "Венето-Спорт"

Recap

Є перша перемога! Київ-Баскет, як і належить чинним чемпіонкам України, розпочав новий сезон з перемоги. 12 жовтня підопічні Володимира Холопова перемогли вдома Козачку-КПУ 85:71.

Попри те, що гості мають золоту історію, вони – 9-разові чемпіонки України, сьогодні Козачка лише прагне повернутися на належний рівень. У минулому сезоні підопічні Олени Жержерунової перемогли чемпіонат у Вищій лізі. Але Суперліга – це інший рівень. Гості хоч і провели перед звітним протистоянням на два матчі більше, програли і обіграли вдома Рівне, втім більш злагодженими виглядали підопічні Володимира Холопова. І це при тому, що склад господарок був далеко не ідеальним. У лазареті перебувають Завидна, Краєвська, Чек і Ольховик. Втім, навіть в усіченому складі киянки грали більш злагоджено, швидше рухалися, їхні комбінації частіше приводили до взяття кошика суперниць. Першу чверть господарки завершили з семи очковою перевагою, та вже у першій половині другої десятихвилинки довели її до +16. Блискавичну комбінацію розіграли дівчата за долі секунди перед перервою – Рабчук влучила у кошик після передачі Афанасьєвої. 49:35.

У другій половині Козачка знайшла у собі сили дещо скоротити відставання. Після результативних кидків Сівакової і Тихонової рахунок на 26-й хвилині став 57:52.  Заключну чверть команди розпочали за рахунку 65:59 на користь Київ-Баскета. Яна Стрілько одразу ж скоротила відставання гостей до -4. Але Волошина відповіла триочковим і розвинути успіх до кардинальних змін гостям не вдалося. Хоч і без тотального домінування і великого відриву, але Київ-Баскет переміг 85:71 і тепер готуватиметься до більш серйозного опонента, яким є бердянська Чайка-ДЮСШ. Цей матч відбудеться менш ніж за добу, у суботу, 13-го жовтня о 12:00.

Найрезультативнішою у поєдинку стала Вероніка Любінець – 25 очок+14пб+4рп. Вітаємо Вероніку з дабл-даблом! Найкраща у складі Козачки капітан запоріжанок Ольга Сівакова набрала 21 очко + 7рп.