3. Програємо «Рівному» та завершуємо півфінальну серію з рахунком 0:2

БК “Київ-Баскет” VS БК “Хімік”

Суперліга України (чоловіки) 8 Листопад, 2018 - 19:00
Палац спорту "Венето-Спорт"

Recap

8 жовтня Київ-Баскет провів перший з двох домашніх матчів у Суперлізі Парі-Матч. Підопічні Євгена Мурзіна зустрічалися з Хіміком і поступилися 77:80.

Початок матчу був за Київ-Баскетом, але Хімік у середині першої чверті мав вже подвійну перевагу 12:6. Крік і Сандул своїми влучаннями відновили рівновагу, але Хімік переважав господарів у швидкості прийняття рішень, знаходив вільні зони і це позначилося на результаті. Першу чверть южненці виграли 21:12.

На початку другої десятихвилинки Мальчевський додав ще три очки до переваги гостей, але Луценко і Крутоус відповіли на це своїми влучаннями з-за дуги.  Після певної паузи долучився до компанії снайперів Петров, який також розстріляв кошик своєї колишньої команди здалеку. 23:26. Ближче до завершення чверті Крік дальнім пострілом відновив рівновагу 28:28. Але і Хімік не залишався у боргу. Першу половину він завершив на свою користь. На невдалий прорив Луценка данком відповів Едвін – 41:34.

Третю чверть підопічні Євгена Мурзіна розпочали активно – треба було надолужувати згаяне. Ближче до екватора десятихвилинки Мангано спочатку відновив рівновагу, а потім і вивів господарів вперед. Після кидка здалеку Крутоуса гості повели 49:44. Можна було більш холоднокровно робити свою справу на паркеті. Але на деякий час у Київ-Баскета збився приціл, і ось вже Джонс робить відставання мінімальним 51:52. А Антипов з лінії штрафних виводить свою команду вперед 53:52.

Заключну чверть команди розпочали за двоочкової переваги гостей 59:57. Зрівняти рахунок у швидкому прориві не зумів Крутоус, натомість Антипов триочковий закинув – і вже перевага южненців сягнула +6 – 65:59.

Наймолодший у складі господарів – плеймейкер Михайло Горобченко проявив психологічну стійкість, двічі вразивши кошик – у прориві і з-за дуги. Ще ближче до очкової ватерлінії Київ-Баскет підібрався після влучання з-під кільця Петрова. На останній хвилині Мангано зрівняв рахунок. Але Хімік відреагував влучанням Джонса за 28 секунд до кінця 77:75. Напруга сягнула кульмінації, бо Мангано знов зрівняв 77:77. Але матч таки виграв Хімік. З сиреною триочковий у кошик господарів поклав Марченко.