Матч відбувся 13 жовтня у столиці, тобто і доби не минуло відтоді, як зіграли з запоріжанками, а підопічні Володимира Холопова так результативно проявили себе. Чому? Є варіанти пояснення.

Перше – тренер провів роботу з командою, зачепивши самолюбство чинних чемпіонів. Холопов – відмінний мотиватор, це загальновідомо. Отже, ймовірність такого розкладу висока.

Друге – Чайка втомилася, у Києві у субботу вона провела виснажливий матч з Динамо і не змогла повноцінно відновитися. Це теж цілком вагома причина.

Ще й третя причина є – ключові гравці Чайки Космач і Ляшко зараз виступають на Юнацькій Олімпіаді, і у Чайки нема ким замінити лідерів. Можна було б сказати, що і у Київ-Баскеті лазарет повний гарними гравцями – Завидна, Ольховик, Чек, Краєвська. Але лава запасних усе ж таки у киянок довша. Відтак, ротація глибша і вони можуть краще втілювати на паркеті тренерський задум.

Перша чверть пройшла за рівної боротьби. Лише триочковий Спітковської під завісу десятихвилинки дозволив господаркам відірватися на 6 очок. А вже у другій чверті Чайка провалилася, про що свідчить рахунок після першої половини – 54:29. Ще гірше гості зіграли у третій десятихвилинці, яку програли 2:34. Звідси і такий розгром у підсумку 44:119.

Найрезультативнішим гравцем матчу стала Вероніка Любінець – 22 очки. Дабл-дабл оформили Олена Бойко (21очко + 13 підбирань) і Ксенія Афанасьєва (10 очок + 11 результативних передач).

Наступний матч Київ-Баскет зіграє на виїзді з Рівне-ОШВСМ 20-го жовтня.