3. Програємо «Рівному» та завершуємо півфінальну серію з рахунком 0:2

БК “КСЛІ-Київ-Баскет” VS БК “КСЛІ-Динамо-НПУ”

Вища ліга (жінки) 2 Грудень, 2018 - 13:00
Палац спорту "Венето-Спорт"

Recap

2 грудня КСЛІ-Київ-Баскет провів перший з двох спарених поєдинків з КСЛІ-Динамо-НПУ. Підопічні Олени Федченко здобули перемогу 66:59.

Запорукою успіху у цьому матчі стала результативна друга чверть у виконанні господарок 22:12. Це дозволило їм піти на перерву за рахунку 33:24 на свою користь.

У третій чверті підопічні Олени Федченко додали до своєї переваги ще шість пунктів і тільки у заключній чверті Динамо виглядало значно протужніше, чи може це КСЛІ-Київ-Баскет скинув оберти. Хай там як, а ліквідувати відставання «синьо-білі» дівчата не встигли. 66:59 – перемога КСЛІ-Київ-Баскета. 3 грудня команди зіграють повторний поєдинок, знов таки на паркеті СК Меридіан. Початок матчу о 17:30.

Найрезультативнішим гравцем матчу стала Олена Самохвалова (Динамо) – 25 очок. На рахунку Владислави Волошиної (КСЛІ-Київ-Баскет) – 16 очок.

Вероніка Любінець (КСЛІ-Київ-Баскет) зробила дабл-дабл (13 очок + 15 підбирань).

КСЛІ-Київ-Баскет залишається єдиною командою регулярного чемпіонату у Вищій лізі, яка не зазнала гіркоти поразки