3. Донатиш на Третю Штурмову — виграєш кроси з нової колекції “Puma”
  5. Лев Кошеватський — MVP гри з «Мавпами»

БК “Хімік-2” VS БК “Київ-Баскет”

Вища ліга України 17 Листопад, 2018 - 14:00

Recap

У суботу, 17 листопада, друга команда Київ-Баскета зіграла перший з двох спарених матчів у Южному з Хіміком-2. Далася взнаки стара хвороба киян – нестабільність. Вони програли 78:95.

Гості досить потужно розпочали боротьбу і наприкінці першої чверті після влучання Ковальчука їхня перевага зросла до семи очок 19:12. Але у другій чверті господарі зіграли набагато результативніше. Івашов триочковим зафіксував рахунок 45:36 перед перервою.

Бажання киян не відпускати суперника в очковий відрив було помітно у діях команди Максима Балашова у другій половині гри. На початку заключної десятихвилинки Київ-Баскет-2 майже впритул наблизився до Хіміка-2: Шевченко з лінії штрафних скоротив відставання до трьох очок 63:66. Але розвинути успіх кияни не зуміли. Навпаки, наприкінці матчу зовсім розклеїлися і у підсумку поступилися 78:95.

Найрезультативнішим у Київ-Баскеті-2 у цьому матчі став Сергій Шевченко (29 очок + 13 підбирань). Дабл-дабл також в активі Євгена Болоценка (10 очок + 14 підбирань).

18 листопада команди проведуть повторний поєдинок у Южному.