3. Донатиш на Третю Штурмову — виграєш кроси з нової колекції “Puma”
  5. Лев Кошеватський — MVP гри з «Мавпами»

БК “Дніпро” – БК “Київ-Баскет”

Суперліга України (чоловіки) 26 Жовтень, 2018 - 19:00

Recap

У четвертому поєдинку виїзної серії Суперліги Парі-Матч Київ-Баскет переміг Дніпро 93:86.

Заявку на перемогу кияни зробили у другій половині першої чверті. На цьому відрізку матчу відмінно зіграв Моріс Крік. Після того, як Тимофеєнко відновив рівновагу на екваторі десятихвилинки 14:14, Крік спочатку закинув два триочкових, потім реалізував “два з фолом” і ще одного разу влучив після швидкого прориву. Тобто Моріс зробив ривок +11! Кияни завершили першу чверть 25:19. У другій десятихвилинці вони не скинули обертів – двічі переваги підопічних Євгена Мурзіна сягала 16 очок. А на перерву команди пішли за рахунку 50:39 на користь гостей.

З поновленням гри господарі додали у швидкості. Це дозволило на старті видати ривок 6:0 та отримати додатковий емоційний заряд. Гравці Дніпра покращили реалізацію триочкових. За цим показником вони вже перевершили киян. То ж на початок заключної чверті господарі скоротили відставання до трьох очок. А на 34-й хвилині матчу триочковий Закурдаєва знову вивів Дніпро вперед, вперше з середини першої чверті. Кияни взяли тайм-аут. У результаті ривок 7:0 на їхню користь. Крік, Луценко, Крутоус, Мангано, Носков – кожному з них холоднокровності було не позичати. Київ-Баскет довів матч до перемоги!

Дабл-даблом у складі гостей відзначився Моріс Крік – 22 очка + 10 результативних передач, 24 очки набрав Грег Мангано. Найрезультативнішим у матчі став капітан Дніпра Тимофеєнко – 36 очок.

Звітним поєдинком Київ-Баскет завершив перше коло регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч. Друге коло підопічні Євгена Мурзіна розпочнуть матчем у гостях проти Черкаських Мавп 3-го листопада. А потім прийде час домашніх поєдинків. 8-го листопада в СК Меридіан Київ-Баскет прийме Хімік, а 10-го листопада у Палаці Спорту – Одесу.

Читайте: КВИТКИ ВЖЕ У ПРОДАЖУ!