3. Донатиш на Третю Штурмову — виграєш кроси з нової колекції “Puma”
  5. Лев Кошеватський — MVP гри з «Мавпами»

БК “Черкаські Мавпи” VS БК “Київ-Баскет”

Суперліга України (чоловіки) 3 Листопад, 2018 - 14:00

Recap

У заключному поєдинку п’ятиматчевої виїзної серії у Суперлізі Парі-Матч Київ-Баскет здолав на виїзді Черкаські Мавпи 80:77.

Початок гри у Черкасах був за господарями. Завдяки швидким комбінаціям і влучним кидкам Мавпи наприкінці першої чверті відірвалися на вісім очок 17:11. Але і Київ-Баскет своєчасно включився у гру. На початку третьої чверті Челован, Петров, Носков не схибили а Луценко за сім хвилин до перерви кидком з-за дуги зафіксував чотири очкову перевагу киян 26:22. До кінця першої половини Мавпи намагалися скоротити відставання, Київ-Баскет – примножити позитивний баланс. Завдання-мінімум підопічні Мурзіна виконали – наблизитися супернику не дали 39:35.

На початку третьої чверті Кольченко скоротив відставання господарів до мінімуму 38:39, потім блискавична комбінація Мавп закінчилася данком Коуклі і вони вийшли вперед 40:39. Усе розпочалося з початку. Наприкінці чверті вибухнув результативністю Крік. Чотирма влучаннями зробив для Київ-Баскета очковий ривок 10:0! Крутоус і Петров доклали руку і ось вже Київ-Баскет попереду +10 60:50.

Остання хвилина матчу увібрала увесь драматизм боротьби у цьому протистоянні. Скапінцев відновив рівновагу, Петров і Крік вивели киян вперед. Потім Кольченко кидком здалеку скоротив відставання до мінімуму. Знову Крік не схибив з лінії штрафних 80:77. Спроба перевести гру в овертайм виявилася майже вдалою, але м’яч після кидка здалеку із сиреною одночасно не зайшов у кошик Київ-Баскета. Гості перемогли.

Найрезультативнішим у матчі став Моріс Крік – 23 очки. Також десятиочкову межу по набраних перетнули Крутоус (11) і Мангано (10).

Звітний поєдинок став останнім для Київ-Баскета у п’ятиматчевій виїзній серії. Потім команду нарешті зможуть побачити на власні очі її прихильники. Матчі з Хіміком і Одесою кияни проведуть вдома 8 і 10 листопада відповідно. Южненців Київ-Баскет прийме у Меридіані (вул.. Героїв Севастополя, 11В), а одеситів – у Палаці спорту.

Квитки на ці поєдинки можна придбати за посиланням.

До речі, Хімік і Одеса до останньої секунди виявляли найкращого між собою у Южному 2 жовтня. У сповненій драматизму боротьбі підопічним Степановського таки вдалося дотиснути одеситів 90:89.